День пам'яті та примирення 2023
8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні, коли ворог щодня атакуюэ українські міста.
Ця сумна врочиста подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом.
Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 78 років тому. Борітеся й поборете!
Виставка «Українська Друга світова»
Виставка вперше представляє український вимір Другої світової війни. Від 1 вересня 1939 р., коли українці у складі Війська Польського стали до бою з гітлерівськими агресорами, до останніх пострілів на Далекому Сході – у війні з Японією. У центрі уваги експозиції – передусім Україна й роль українців у світовій війні. І найголовніше: внесок українського народу в перемогу над нацизмом. На всіх фронтах: від Атлантики до Тихого океану.
Виставка «Українська Друга світова» створена спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху.
Виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»
30 людських доль за дротами 11 таборів Третього Райху. Про них — виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Проект представили 8 травня — у день завершення Другої світової війни у Європі. Виставка розміщена біля будівлі Головпоштамту (Київ, вул. Хрещатик, 22).
Брошура "Україна у Другій світовій війні" - факти, цифри, особи. Складна картина світового протистояння на нашій землі та українці на всіх фронтах глобального конфлікту.
Сайт Українського інституту національної пам’яті, присвячений Другій світовій війні.Брошура "Україна у Другій світовій війні"
8 травня в нашому закладі відбувся ряд заходів, що присвячено відзначенню Дня пам'яті та примирення у 2023 році:
Учні 6 класу разом з класним керівником Вікторією Юріївною Максимчук, під час зустрічі в позаурочний час, пригадали дні жаху та смутку Другої світової війни.
Сайт Українського інституту національної пам’яті, присвячений Другій світовій війні.