БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Шановні батьки майбутніх першокласників!

КЗ «Солоницівська гімназія "Перлина"» Солоницівської селищної ради Харківського району Харківської області» з 01 квітня 2023 року розпочинає набір учнів до 1-го класу. В цьому навчальному році ми набираємо класи за проектом НУШ та програмою «Росток».

Прийом документів здійснюється особисто від батьків або законних представників дитини.

Просимо Вас здійснити наступні кроки:

1. Прийти до нашого закладу та написати заяву про зарахування та заяву на згоду про обробку персональних даних.

2. Надати оригінали наступних документів:

- свідоцтва про народження дитини;
- паспорта одного з батьків;

- медичної довідки.

Інформація про закріплену за закладом територію обслуговування

Зарахування дітей до 1-го класу до КЗ «Солоницівська гімназія "Перлина" Солоницівської селищної ради Харківського району Харківської області здійснюється відповідно до ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року.
Наказ Відділу освіти, культури, молоді та спорту Солоницівської селищної ради від 27.03.2023 № 19-ОД "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Солоницівської селищної ради у 2023 році "