оголошення

Вивчення громадської думки батьків учнів закладів освіти Харківської області щодо організації роботи дитячих гуртків

Шановні батьки! Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проводить опитування, щоб вивчити та оцінити стан відвідування дітьми гуртків та секцій у позаурочний час, зручність для Вас та Ваших дітей місць розташування та розкладу роботи гуртків. Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви якнайкраще знаєте свою дитину і те, які саме гуртки для неї є найцікавішими та найкориснішими, чи повною мірою вони розвивають здібності і таланти Вашої дитини. Просимо Вас заповнити анкету спільно з Вашими дітьми. Анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді з метою покращення ситуації у Вашій громаді щодо організації роботи гуртків і секцій. Участь в опитуванні є добровільною. Відповідаючи на запитання №№ 1 – 3, обирайте тільки один варіант відповіді. В усіх інших питаннях можливі декілька варіантів відповідей. Якщо в родині не одна дитина, то анкету необхідно заповнити окремо для кожної дитини. Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети. Для нас дуже важливо дізнатися Ваші точку зору і побажання щодо розвитку та покращення гурткової роботи (позашкільної освіти). Дякуємо за участь!

21:04 13.02.2022