Міжнародний екологічний конкурс «Образ природи» 2022

Дата: 09.02.2022 08:57

Бажаєте щоб наші нащадки мали екологічну культуру та берегли багатства Землі? Тоді заохочуйте дітей до участі у Міжнародному екологічному конкурсі «Образ природи». Мета Конкурсу: поповнити знання дітей про рослинний та тваринний світ, розвивати спостережливість, образну пам’ять, увагу, кмітливість, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища, зокрема:

· дізнатися про будову та життєдіяльність однієї з найчисленніших груп рослинного та тваринного світу;

· привернути увагу на величезну роль рослинного та тваринного світу у підтримці біологічного балансу в природному середовищі;

· значення ролі комах як запилювачів у підтримці / збереженні життя на Землі;

· вдосконалення вміння висловлюватись з заданої теми в різних формах творчого самовираження;

· розвиток навичок логічного та творчого мислення;

· підтримка всебічних талантів дітей, створення умов для розвитку інтересів;

· виховання у дітей віри у власні здібності;

· заохочення учнів до здорового суперництва;

· підвищення активності шкіл у навчальному процесі.

Номінації конкурсу:

1. «Якби не було природи, то поети її вигадали би» - вірш, оповідання: максимум 1 сторінка, шрифт 14, через 1,5 інтервали.

2. «Природа очима дітей» - ручні вироби: прикраси або аксесуари (кулон / сережки / браслет / окуляри).

3. «Екологічна сумка з мотивами природи» - ручні вироби з тканини (з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо).

4. «Спостереження за природою крізь віконце» - вітраж; формат А3 (вироблений на склі).

5. «Один день з життя природи» - відео-блог / еко-реклама, максимальний час – 3 хвилини, зі звуковим супроводом.

Ваші роботи чекаємо до 18 лютого 2022 року.

Положення про конкурс