Шановні батьки та здобувачі освіти!

2023/2024 навчальний рік починається у дистанційному форматі.

Для організації освітнього процесу будуть задіяні електронні освітні платформи і комунікаційні онлайн сервіси. Уроки проводитимуться як у синхронному, так і асинхронному форматі. Основний критерій для обрання форми навчання - це зручність для учасників освітнього процесу.

Педагогічними працівниками гімназії під час дистанційного навчання використовуються різні сучасні технології та медіа, які дають змогу швидко та якісно налагоджувати співпрацю між учителем та здобувачами освіти. Посилання на онлайн заняття та матеріали до уроків розміщені на основній платформі для роботи учасників освітнього процесу https://lms.human.ua/.

Розпорядження Солоницівської селищної ради від 17.08.2023 № 02-03/102 «Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах освіти Солоницівської селищної ради»

Наказ КЗ "Солоницівська гімназія "Перлина"" від 23.08.2023 № 41-ОД "Про запровадження освітнього процесу в дистанційному режимі в КЗ "Солоницівска гімназія "Перлина"" у 2023/2024 н.р."

Платформа

для дистанційного навчання

КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина»»

Human

Нормативно-правові документи щодо організованого початку

2023/2024 навчального року:

Нормативні документи

Переліки навчальної літератури та навчальних програм,
 рекомендованих для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році

Інформація про якість навчання в 5-9 класах за І семестр 2023/2024 н.р. з основних предметів

Підсумки дистанційного навчання у КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина»» за І семестр 2023/2024 н. р.

Інформація про якість навчання в 5-9 класах за І семестр 2022/2023 н.р. з основних предметів

Підсумки дистанційного навчання у КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина»» за І семестр 2022/2023 н. р.

Наказ МОН України від 08.09.2020 №1115 "Деякі питання організації дистанційного навчання" (зареєстовано в Міністерстві Юстиції України №941/35224 від 28 вересня 2020 року)
Дистанційне навчання - новий засіб реалізації процесу навчання, в основу якого покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.

Сутність дистанційного навчання

Наслідком процесу інформатизації суспільства та освіти є поява дистанційного навчання як найбільш перспективної, гуманістичної, інтегральної форми освіти, орієнтованої на індивідуалізацію навчання.

Передумовами розвитку дистанційного навчання є:

- бурхливий розвиток інформаційних технологій;
- неперервне зниження вартості послуг на підключення та використання глобальної мережі Інтернет, її ресурсів і сервісів;
- суттєве поглиблення процесів упровадження інформаційних технологій в освітню практику;
- значне поширення засобів комп’ютерної техніки серед населення.

Інформація про можливість отримання дистанційної підготовки учнів та вчителів з різних дисциплін.

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Інтернет-Університет Інформаційних Технологій

Також додаткову інформацію ви отримуєте на сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Навчальні матеріали для дистанційного навчання для здобувачів освіти доступні на онлайн-платформі HUMAN.

Розклад уроків для учнів 5-9 класів ІІ семестр 2023/2024 н.р.

Розклад уроків для учнів 1-4 класів  на ІІсеместр 2023/2024 н.р.

Розклад дзвінків на ІІ семестр 2023/2024 н.р.

РОЗКЛАД УРОКІВ 1-4 КЛАСІВ З ПОСИЛАННЯМИ НА КОНФЕРЕНЦІЇ

РОЗКЛАД УРОКІВ 5-9 КЛАСІВ З ПОСИЛАННЯМИ НА КОНФЕРЕНЦІЇ