210 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 08.03.2024 09:29

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу - Тараса Григоровича Шевченка.

День народження Тараса Григоровича Шевченка -  особлива дата для українців. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.

Літературний флешмоб від вихованців інклюзивної групи "Сонечко" - вихователь Анна Володимирівна Дрозд.

Як цікаво розказати про Тараса Шевченка в першому класі? Інтегровані матеріали для тематичних днів

Як цікаво розповісти про Шевченка: інтегрована тема для 2-го класу

Стаття “Від патетичного Кобзаря до дружнього Ше” для вчителів молодшої, середньої та старшої школи.

“42 фактів, що не розповідають у школі”.

Кобзартест

Аудіоуроки від смарт-проєкту “Вчися вухами” для 8 і 9 класів:

✔  “Мені однаково, чи буду”;

✔  “Минають дні, минають ночі”;

✔  “Думи мої, думи мої…”;

✔  “Ой три шляхи широкії”;

✔  “Доля”;

✔  “Росли укупочці, зросли”;

✔  “І мертвим, і живим, і ненародженим…”;

✔  “Гайдамаки”;

✔  “Сон” (“У всякого своя доля…”);