ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «ТВОРЧІ ЕКОІНІЦІАТИВИ: ЯК ІДЕЇ ЗМІНЮЮТЬ ЗВИЧАЙНИЙ СВІТ»

Дата: 26.04.2024 10:52

В цьому році наш заклад долучився до важливої просвітницької ініціативи Всеукраїнської просвітницької кампанії «Творчі Екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ», яка проводилась серед учнів середньої школи до Міжнародного дня Матері-Землі (22 квітня) та Міжнародного дня інтелектуальної власності (26 квітня).

Амбасадором кампанії, вчителем біології та класним керівником 7 класу - Вікторією Юріївною Максимчук, в межах цього проєкту проведено низку заходів, основна ідея яких полягає у популяризації знань про інтелектуальну власність та сприянні розвитку суспільства шляхом формування нового уявлення про культуру екологічного співжиття та відповідального споживання серед дітей та молоді.

Під час онлайн-зустрічей учні поглибили свої знання про важливість охорони прав всіх творців та інноваторів, стимулювання бажання винаходити та створювати нове, важливе, унікальне заради нашого майбутнього, бути частинкою чогось важливого, змінювати світ на краще, отримали можливість відчути себе частиною важливого процесу – генерування нових креативних ідей для захисту природи, який сприятиме формуванню та розвитку екосвідомості та ековідповідальності у молодого покоління.

Просвітницький захід з учнями 5 класу на тему «Еконебезпека: безвідповідальне споживання створює екозагрозу».

Виховна година з учнями  7 класу на тему «МІСТА МАЙБУТНЬОГО: технології сміттєвої переробки та розвитку міст».