Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» 2021

Дата: 21.11.2021 17:16

Дорогі друзі, запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція».

Умови конкурсу:

До участі в Конкурсі запрошуються учні (вихованці) та творчі колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Для участі в Конкурсі роботи необхідно з 01 по 08 грудня 2021 року надати конкурсні роботи (відповідальна особа Вікторія Володимирівна Пархоменко, к. тел. 095-38-29-410).

На Конкурс приймаються роботи, виконані в довільній формі (флористична техніка виконання робіт) за такими номінаціями:

- стилізована ялинка;

- новорічний букет;

- новорічна композиція;

- новорічний вінок;

- сюжетна композиція;

- флористична новорічна картина чи колаж;

- новорічний подарунок.

Призери та переможці визначаються в кожній із номінацій.

Роботи, представлені на Конкурс, обов’язково повинні мати супроводжуючі документи:

1) етикетку, прикріплену до роботи, в якій зазначено: прізвище, ім’я, по батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, повну назву закладу освіти із зазначенням області, прізвище керівника,

Надані роботи повинні бути виконані на високому рівні, мати естетичний вигляд та якісне виконання.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, переможці обласного етапу Конкурсу (відповідно до протоколу обласного журі) відправляють роботи на Всеукраїнський етап самостійно до 20 грудня 2021 року, тільки через пошту з кур’єрською доставкою за рахунок відправника: Нова пошта (відділення 252) м. Києва та Укрпошта за адресою 04074 м. Київ, вул. Вишгородська 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з позначенням («Новорічна композиція»). При оцінюванні будуть оцінюватися тільки роботи, що пройшли обласний етап.

Роботи направлені на Конкурс не повертаються.