Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» 2021

Дата: 04.12.2021 19:38

Зовсім скоро до всіх нас прийде Святий Миколай!!!

Ми чекаємо його кожного року з особливим подарунком. І всі ви знаєте, що слухняним та добрим людям Св. Миколай приносить приємні дарунки, а неслухняним та злим – різочки.

Здивуйте Св. Миколая своєю доброчинністю! Знімайте відеокліп з привітаннями до Дня Святого Миколая, подаруйте його українським військовим та станьте одним з учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая», що відбудеться у дистанційному форматі на каналі YouTube.

Умови участі за посиланням:

1. До участі у заході запрошуються учні віком від 6 до 18 років (включно).

2. Порядок, терміни проведення фестивалю:

2.1. Фестиваль проводиться з 22 листопада по 20 грудня 2021 року.

2.2 Захід відбувається у 2 етапи:

• Етап І. 22.11 – 10.12 відбірковий захід «Дитяча військова абетка»
  • Етап ІІ. 12.12 – 20.12 конкурс кліпів «Військові обереги від  Святого Миколая»

І етап: Всеукраїнськийо патріотично-мистецький конкурс  «Дитяча військова абетка»: учасники  готують оригінальний відео-матеріал та проходять електронну реєстрацію для участі у конкурсі відео-кліпів в наступному етапі.

ІІ етап: Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат): відбувається  конкурс відеокліпів на YouTube-каналі УДЦПО https://www.youtube.com/c/UDCPO

1. Терміни проведення І-го Етапу:

22-30 листопада        Отримання інформації про конкурс, підготовка (запис відео).

01-10 грудня     Реєстрація в Google формі із посиланнями на відео. Реєстрація

електронна, тому будьте уважні при її заповненні.

4.5 Терміни проведення ІІ-го Етапу

13 грудня          оприлюднення кліпів на YouTube-каналі УДЦПО https://www.youtube.com/c/UDCPO та Facebook

Оприлюднення усіх робіт на каналі відбудеться одночасно.

У разі перевищення квоти каналу на кількість файлів за добу, строки оприлюднення можуть бути подовжені.

13-20 грудня     Перегляд робіт.

19 грудня о 23.59 год. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ЗА КІЛЬКІСТЮ ПЕРЕГЛЯДІВ 20 грудня. Оголошення результатів конкурсу.

5. Умови проведення  та технічні вимоги

5.1. Для участі у заході учасникам необхідно підготувати відео-кліп привітання для військовослужбовців з днем Святого Миколая та надіслати його на електронну пошту КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина»» nvkperlyna@ukr.net до 10 грудня.

5.2. Тривалість відео - не більше 3-х хвилин.

5.3 ВАЖЛИВО!!!

- Не можна використовувати відеоматеріал/контент, які раніше були розміщені у соцмережах.

- Музику і фонограми для відеороликів потрібно вибрати, згідно умов розміщення на каналі YouTube (якщо ви плануєте використовувати фонограму).

5.4 Технічні умови (рекомендовані каналом YouTube)

• MPEG-4
  • Видеокодек: H.264
  • Аудіокодек: AAC
  • Бітрейт аудио: 128 Кбит/с або вище

5.5. Контроль за оцінюванням відеороликів здійснює журі конкурсу і  надає доступ до участі за наступними критеріями:

відповідність темі фестивалю;

змістовність і оригінальність ідеї;

естетичність роботи та загальне емоційне сприйняття.

5.6. Звертаємо вашу увагу, що для організації та проведення заходу учасники та організатори зобов’язані дотримуватися вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

5.7. Організатори мають право використовувати надіслані на захід матеріали для розміщення на своїх сайтах, бордах у ЗМІ та інше.

6. Визначення та нагородження переможців

6.1. Переможці та учасники  нагороджуються дипломами Українського державного центру позашкільної освіти та КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина»» відповідних ступенів.

6.2 Переможці конкурсу відеокліпів отримають ПРИЗИ в наступних номінаціях:

• «Найкращий кліп» (за рішенням ЖУРІ заходу)
  • «Найбільша кількість переглядів» (фіксується на каналі 19.12.2021року  о 23.59 годині).

За результатами голосування  автор(и) найкращого відеоролика будуть нагороджені окремим призом від організаторів заходу. Переможець буде офіційно оголошений 20 грудня 2021 року окремим постом на каналі YouTube та сторінці Facebook.

* На допомогу в реалізації проєкту:

1. Продумайте формат Вашого відео: художнє наповнення, музичний матеріал (наприклад, «мінусовка» https://www.youtube.com/watch?v=3iH5dntqFx4)

Художнє наповнення може бути різним (від театралізованого костюмованого виконання пісні про Святого Миколая із хореографічним супроводом до графічно-анімаційного контенту під музику).

1. Запишіть відео Вашого кліпу.

Запис можна зробити на звичайний смартфон. Перед записом обов’язково проведіть кілька репетицій та перевірте якість звуку!

Розмір Вашого відеофайлу має бути не більше 3 хв. і не повинен перевищувати 500Мб

1. Підпишіть Ваш відеофайл. Перейменуйте назву файла у такому вигляді: область, назва закладу, назва кліпу.
  2. Завантажте відео файл на безкоштовне файлосховище з відкритим доступом (напр.Fex.net) і отримайте посилання. Увага! Посилання на безкоштовному ресурсі активне лише 6 днів.
  3. Зареєструйтесь на участь у заході за посиланням: Google-форма https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqGsfL-sN7KNl2XsSUMAftAL-aIDIf5dkOrz_kM9kdYIzbUw/viewform

Саме тут буде розміщено посилання на ваш відеокліп з відкритим доступом.