ДЕНЬ НАУКИ - 2024

Щорічно в третю суботу травня в Україні відзначається важливе свято - День науки.  Напередодні події, 17 травня 2024 року, відбулося засідання обласного круглого столу "Святкуємо День науки разом",  учасником  якого став Ковтунов Михайло, учень 9 класу. Михайло підготував роботу "Ефективний розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учнів в умовах воєнного стану" (науковий керівник - Грушковська Любов Валентинівна), у якій довів значущу роль змагань, олімпіад, конкурсів у розвитку учнівства. Було цікаво поділитися власними думками та почути доповіді студентів і школярів. Юні дослідники наголошували на важливості й актуальності науки, що є шляхом до майбутнього. Зустріч ще раз переконала, що Україна сильна завдяки інтелектуальному потенціалу нашої молоді. Дякуємо організаторам за цікавий та пізнавальний захід!

14:37 16.05.2024